EKSKURSIJAS SKOLĒNIEM

visitors water researc laboratory 2

Lai skolēnus un jauniešus iepazīstinātu ar ūdens pasauli, Ūdens Pētniecības Laboratorija katru mēnesi organizē ekskursijas un lekcijas.

Ekskursijas un lekcijas ir paredzētas jauniešiem no 10 - 15 gadu vecumam.

Ūdens Pētniecības Laboratorija piedāvā:

1) ekskursiju “Ūdens pētniecība”, kuras laikā jums būs iespēja ielūkoties laboratorijas ikdienas dzīvē un mūsu komandas locekļi pastāstīs par aktuāliem pētījumiem. Tās ilgums ir līdz vienai stundai. Ekskursija uz laboratoriju ir bezmaksas.

2) ekskursiju un lekciju “Ūdens noslēpumi”, kuru laikā ir iespēja uzzināt daudz jauna par ūdeni un ūdens pētniecību, ielūkoties Ūdens Pētniecības Laboratorijas visslēptākajos stūros, iepazīties un izmēģināt dažādas laboratorijas iekārtas. Tās ilgums ir 2-3 stundas. Aicinām atbalstīt Ūdens pētniecības laboratoriju, sniedzot ziedojumus vismaz EUR 50 apmērā, lai laboratorija varētu iegādāties un nodrošināt materiālus, kas nepieciešami pasākuma laikā. Ziedojumu var pārskaitīt uz RTU ziedojumu kontu pēc vienošanās par pasākumu.

Pasākumu laikā Ūdens Pētniecības Laboratorija piedāvā iepriecināt savus mazos zinātniekus, piesakoties uz ekskursiju, varat pasūtīt Rīgas Tehniskās universitātes suvenīrus, kurus ekskursijas laikā, veicot uzdevumus, izspēlēsim kā balviņas (par izmaksām vienoties atsevišķi).

Šobrīd ir iespēja pieteikties ekskursijām 2017./2018. mācību gadam.

Pieteikties ekskursijām varat, nosūtot informāciju uz e-pastu:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Pieteikumā lūdzu norādīt vēlamā pasākuma veidu – “Ūdens pētniecība” vai “Ūdens noslēpumi”. Pēc pieteikuma saņemšanas, ekskursijas organizatori ar Jums sazināsies.

Ziedojuma konta rekvizīti:

Nodibinājums "Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds"

Reģ.Nr. 40008067097

A/S "Swedbank",

SWIFT kods: HABALV22,

Konta Nr.: LV44HABA0551032123394

Maksājumā uzdevumā norādot: Ziedojums Ūdens pētniecības laboratorijas atbalstam

Aizraujoši un izglītojoši stāsti par ūdeni radio:

Rīgas Teikas vidusskolas 2. klases zinātnieku ciemošanās mūsu laboratorijā:

Ūdens pētniecības laboratorijas pārstāvji viesojās bērnudārzā “Pienenīte” Ulbrokā, Stopiņu novadā.