EKSKURSIJAS SKOLĒNIEM

visitors water researc laboratory 2

Ūdens Pētniecības Laboratorija reizi divos mēnešos organizē ekskursijas  „Ūdens noslēpumi” skolēnu grupām. To laikā ir iespēja uzzināt daudz jauna par ūdeni un ūdens pētniecību, ielūkoties Ūdens Pētniecības Laboratorijas visslēptakajos stūros, iepazīties un izmēģināt dažādas laboratorijas iekārtas.

• Ekskursijas ilgums 2 līdz 3 stundas.

• Ekskursijas organizējam skolēniem no 10 - 15 gadu vecumam.

• Šobrīd ir iespēja pieteikties ekskursijām 2016./2017. mācību gadam.

• Lai iepriecinātu savus mazos zinātniekus, piesakoties uz ekskursiju, varat pasūtīt Rīgas Tehniskās universitātes suvenīrus, kurus ekskursijas laikā, veicot uzdevumus, izspēlēsim kā balviņas.

Aicinām atbalstīt Ūdens pētniecības laboratoriju, sniedzot ziedojumus vismaz EUR 50 apmērā, lai laboratorija varētu iegādāties materiālus pasākumiem ar eksperimentiem un semināriem, kuru var pārskaitīt uz RTU ziedojumu kontu pēc vienošanās par pasākumu.

Ziedojuma konta rekvizīti:

Nodibinājums "Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds"

Reģ.Nr. 40008067097

A/S "Swedbank",

SWIFT kods: HABALV22,

Konta Nr.: LV44HABA0551032123394

Maksājumā uzdevumā norādot: Ziedojums Ūdens pētniecības laboratorijas atbalstam

Ir paredzēta arī iespēja piedalīties ekskursijā ‘”Ūdens pētniecība”, kuras laikā jums būs iespēja ielūkoties laboratorijas ikdienas dzīvē un mūsu komandas locekļi pastāstīs par aktuāliem pētījumiem (pasākumā neietilpst eksperimenti un seminārs). Ekskursija uz laboratoriju ir bezmaksas. Tiek organizēta reizi mēnesī. Tās ilgums ir līdz vienai stundai.

Pieteikties ekskursijām varat, nosūtot informāciju uz e-pastu: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Pēc pieteikuma saņemšanas, ekskursijas organizatori ar Jums sazināsies.

Aizraujoši un izglītojoši stāsti par ūdeni radio:

Rīgas Teikas vidusskolas 2. klases zinātnieku ciemošanās mūsu laboratorijā:

Ūdens pētniecības laboratorijas pārstāvji viesojās bērnudārzā “Pienenīte” Ulbrokā, Stopiņu novadā.